Bleach PBF

Bleach PBF mili admini i dobra atmosfera:)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-13 18:38:11

Yoru Akuma

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 4
Punktów :   

Kage

http://www.katana.ro/katana.gif
Forma nieuwolniona

Shi kai - opanowane
Komenda uwalniająca - Shōhi ( pochłoń )

Kage Kōdō suru no ichi ( akt 1 )
Polega na wywołaniu shi-kai . Dzięki niemu możemy panować nad cieniem , zmieniać jego formę lub pogłębiać go ( zwiększać jego objętość ).
Sami możemy zamienić się w cień i w każdej chwili wyjść z cienia , możemy także wsadzić miecz w cień a on wyskoczy po 2 stronie tam gdzie jest cień ( np koło przeciwnika i przebić go mieczem ) dowolnie manipulujemy cieniem .
Techniki shi kai
Kōdō suru no ni( akt 2 ) KageKotei-ka - cieniste unieruchomienie
Z miecza wycieka czarny olej który pokrywa ziemię , jeżeli cień złączy się z cieniem rzucanym przez przeciwnika może go unieruchomić  po  użyciu 3 aktu możemy kontrolować jego ruchy za pomocą umysłu użytkownika zanpakto
Np . Tworzę olej który pokrywa cień rzucany przez rękę przeciwnika i od tego momętu on nie może się ruszać )
KageNingyō Kōdō suru no san ( akt 3 )
Po użyciu aktu 2 mozemy tą techniką kierować ruchami wroga ( zabić go poprzez samobójstwo zaatakować przeciwnikiem innych czy po prostu inaczej wykorzystać ).
Saishū-tekina kōi ( ostateczne akty )
Kōdō suru no Yon akt 4 Ame no kage - deszcz cienia
Inkantacja - "Wznoszę w górę głowę , wznoszę w górę ręce by prosić boga cieni o deszcz w mojej męce"
Jedna z najsilniejszych technik Kage z nieba zaczyna padać deszcz a wokół pola bitwy tworzy się czarna tarcza która zapobiega ucieczce przeciwnika. Deszcz ciągle pada od tego momentu gracz może pojawić się wszędzie gdzie pada deszcz ( z kropli cienia tworzy potężny cień z którego może wyjść ) mogę z deszczu formować różne cieniste stwory i inne rzeczy takie jak bronie idp. ( używając tej techniki nie mogę kożystać z innych technik tylko tej )

Hikage no numachi Kōdō suru no Go akt 5 - Cieniste bagna
Pod przeciwnikiem tworzy sie 100 metrowa plama cienia która wciąga go w czeluście cienia i pozbawia wroga całego reiatsu
Jeżeli nie unikniesz tej techniki to tylko cud albo teleport ( nie mówię o shinnpo i sonido ) może cię wybawić . ( podczas tej techniki mogę tylko przyglądać się i bronić mieczem )

Kage no jigoku no shin'en - ostateczna technika którą w shi kai moge wykonać tylko 1 w walce ,,piekielna otchłań cieni "
całe pole walki spowija czarna powłoka wszystko staje się cieniem a przeciwnik nic nie widzi ( ja widzę wszystko ) w tej postaci moge z wszystkiego stworzyć wszystko. W tą technikę można zapieczętować kogoś lub coś ( jeżeli chodzi o usera to na 1 dzień a coś innego np bestie lub pustych na wieki i mogę nimi sterować lecz moje reiatsu kończy się szybciej )


BAN KAI
Wiadomo że ma Ban Kai
Widział je tylko głównodowodzący by przyznać mu rangę kapitana
Sam Yoru twierdzi że jego shi kai jest lepsze od ban kai
Kage twierdzi że Yoru nie poznał wszystkich atutów swojego ban kai i kiedy będzie zagrożony smiercią on je mu wyjawi

Ciekawostki
* Kage jest mieszanką potężnej łasicy i lwa
* jest rozsądny lecz zawsze lubi gadać z yoru , jest inteligenty
* Oczy yoru ( czerwone ) odwzorowują oczy Kage
* Kage często użycza yoru swojej inteligenci
* Yoru czasami użycza kage swojego ciała
* kage oznacza cień
* wszystkie techniki kage mają powiązania do teatru
-Akty
-Kukła
-Scena


Imię:Yoru
Nazwisko: Akuma
Wiek: 69 lat
Rasa: Shinigami/Vizard
maska
http://i1025.photobucket.com/albums/y311/marredme/NameVizardMask-1.png
Oddział: brak
Ranga: brak
Zanpaktou/Lalka: Kage
komenda uwalniająca : Pokryj


Ekwipunek:

Kasa: 3000
Znaki Duszy: 5
Reiatsu:

Historia: Yoru urodził się gdy aizen zaczął swoje experymenty z Hollofikacją. Jako 5 latek został już porwany przez jego umiejętności i został obdarzony mocami vizarda. Nauczył się nad nimi panować po ukończeniu akademi shinigami. Gdy miał 15 lat został porwany przez aizena lecz zdołał mu się wymknąć i nie wtargnął do Las Noches. Yoru chce powrócić do rodziny z Hueco mundo. Lecz nie wie nawet czy ona jeszcze istnieje , nie wie czy ma do czego wracać , musi opanowac swoje moce by stworzyć bramę gigai i wrócić do rodziny . Będąc w Hueco mundo spotkał Kandono osobe która jako pierwsza zapoznana nie została zabita przez niego.( wszystkich których napotkał zabijał ) zapoznał go i od tego czasu doskonalił dalej swoje moce Vizarda.
Charakter: Spokojny inteligentny i czasami miły .
Wygląd: jak na avku

Kidou:

Misje:
Rangi D -
Rangi C -
Rangi B -
Rangi A -

Siła: 25
Refleks: 25
Szybkość: 40
Wytrzymałość: 25
Kontrola reiatsu: 35

Przyjaciele:
Wrogowie:

Walki:
Wygrane -
Przegrane

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl