Bleach PBF

Bleach PBF mili admini i dobra atmosfera:)


#1 2010-12-11 20:27:15

Akuro Kazuyoshi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 9
Punktów :   

Hollow

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090607205742/bleach/pl/images/thumb/9/9e/Gillian.jpg/608px-Gillian.jpg
Hollow: są rasą stworzeń powstających z ludzkich dusz, które z różnych powodów, po śmierci nie przechodzą do Soul Society. Żywią się innymi duszami. Puści mieszkają w Hueco Mundo (hiszp. Świat Pustych; gramatycznie wyrażenie brzmiałoby Mundo Hueco, co oznacza "świat, który jest pusty"), ale mogą przechodzić do świata ludzi i Soul Society. Każdy Pusty ma maskę i dziurę w miejscu, gdzie znajdował się jego łańcuch przeznaczenia.

Czym jest Pusty?
Pusty to martwa dusza, która z powodu wielkiego cierpienia (którego powodem jest przeważnie niemożliwość dotarcia do Stowarzyszenia Dusz z powodu grzechów popełnionych za życia, choć bywa inaczej) całkowicie utraciła swój łańcuch losu, część którego po śmierci zostaje przy duszy. Gdy łańcuch zostanie na dobre zniszczony, dusza zmienia się w potężną istotę z materialnym ciałem (widocznym jednak wyłącznie dla ludzi posiadających tzw. świadomość duchową, inne dusze oraz Shinigami) oraz białą maską (która zazwyczaj przypomina czaszkę) na twarzy. Głodny lub rozwścieczony wydaje z siebie charakterystyczny, pusty ryk. Dziura w miejscu, w którym dawniej znajdował się łańcuch, pozostaje pusta. Egzystencja Pustego opiera się na pożeraniu dusz (w tym Pustych słabszych od siebie), dzięki czemu zmniejszają one swój ból, nasycają głód duchowy oraz rosną w siłę (szczególnie gdy pożrą duszę posiadającą Reiatsu, ponieważ w takim wypadku sporą jego część otrzymuje pożerający). Jeśli Shinigami zabije Hollowa, zmazuje jego grzechy (lecz tylko te, których dopuścił się jako Pusty - jeśli za życia także popełniał ciężkie grzechy, trafia do piekieł) i pozwala mu dotrzeć do Soul Society. Kreacji Pustego można także zapobiec, czyniąc tzw. Pogrzeb duszy, zanim się ona przemieni.

Rodzaje Pustych:
Wśród Pustych możemy wyróżnić kilka głównych grup, z czego część posiada podgrupy. I tak mamy:

-Półpustych: czyli niespokojne dusze, które nie są jeszcze Pustymi, jednak wkrótce się nimi staną, jeżeli nie zostaną odesłane do Soul Society. Półpuści mogą być przywiązani do osoby lub miejsca.

-Pustych: czyli przeciętnych pożeraczy dusz. Wyróżnia się z nich podgrupę Wielkich Pustych, przeciętnie wielkości dwupiętrowego domu (choć bywają większe).

-Menos powstaje, gdy 100 zwykłych Pustych pożera się nawzajem. Menosy są na tyle silne, że do walki z nimi Soul Society wysyła Shinigami rangi 3 oficera lub wyższej. Wydaje się, że jest ich mało, lecz naprawdę są ich całe hordy, rzadko jednak opuszczają Hueco Mundo. Każdy przedstawiciel Menosów potrafi zaatakować używając Cero. Dzielą się oni na trzy podgrupy:

-Gillian: to ogromne, silne i głupie stwory. Zwane są także Menos Grande (jap. (メノスグランデ, 大虚 menosu gurande?). Poradzi sobie z nimi Shinigami o randze szóstego oficera, jednak w dwu-trzyosobowych grupach niemal każdy Shinigami z rangą oficerską da im radę.
Gilliany nie mają własnej osobowości, co czyni je jeszcze bardziej niebezpiecznymi, lecz pozwala nauczyć się ich taktyki walki bardzo szybko. Jedną z wartych odnotowania zdolności Gillianów jest najszybsze tempo regeneracji spośród wszystkich Pustych. Większość z nich jest identyczna, niektóre jednak wyglądają inaczej. Dzieje się to w momencie, gdy jeden z Pustych składających się na ciało Gilliana zachował dość siły aby zdominować pozostałych. Objawia się to głównie innym kształtem maski oraz własną osobowością, choć czasem widoczne są drobne różnice w fizjonomii Gilliana. Jeśli pożre odpowiednią ilość innych Pustych i sam nie da się pożreć, jest w stanie dokonać częściowej ewolucji i stać się jednym z silniejszych Menosów. Gilliany są najliczniejszą grupą Menosów.

-Adjuchas: są mniejsze od Gillianów, za to inteligentniejsze, szybsze i silniejsze. Zazwyczaj jednak tracą zdolność natychmiastowej regeneracji. Wyjątkiem od tego jest Nnoitra Gilga. Muszą pożerać równych sobie, inaczej wrócą do poprzedniej formy, tracąc charakter i inteligencję, zaś kolejna przemiana będzie niemożliwa. Jeśli Pusty nie może przejść do kolejnego etapu ewolucji, sposobem na pozostanie Adjuchasem jest pozwolenie na pożarcie części swojego ciała przez innego Hollowa. Poza pozbawieniem możliwości ewolucji uniemożliwia mu to też cofnięcie się do poprzedniego etapu - zostaje Adjuchasem już na stałe. Każdy Adjuchas potrafi podporządkować sobie słabszych Pustych (szczególnie bezrozumne Gilliany - część Adjuchasów posiada pod swoją komendą całe ich armie) oraz wydawać im rozkazy. Dość liczna grupa Menosów.

-Vasto Lorde: są wzrostu i budowy ludzi. Najpotężniejsi z Menosów. Niestety jak na razie nie są znane wymagania jakie musi spełnić Adjuchas (poza dalszym pożeraniem innych Pustych) aby osiągnąć to stadium, lecz prawdopodobnie sam Pusty po utworzeniu się wie, że powstał po to, aby stać się Vasto Lorde. Jest ich niewielu (przypuszczalnie kilkunastu), rzadko zapuszczają się poza Hueco Mundo. Stanowcza większość nigdy nie weszła do Las Noches z własnej woli. To właśnie z nich Sōsuke Aizen pragnie stworzyć swoją armię Arrancarów. Kształt maski oraz bezkrytyczne oddanie dla Aizena mogą oznaczać, że Ulquiorra Cifer został w ten sposób przemieniony - są to jednak tylko spekulacje. Wiadomo też, że Tia Harribel była Vasto Lorde.

Inne:
-W trzecim filmie Bleach: Fade to Black występuje pasożytniczy rodzaj Pustego. Charakteryzuje go wyrostek w kształcie kosy na ogonie. Posiada zdolność wymazywania pamięci. Żeby przeżyć, musi odnajdywać nowych nosicieli. Ich istnienie odkrył Kisuke Urahara.

Inne możliwości ewolucji Pustych:
Niektórzy Puści potrafią zerwać sobie częściowo maskę, uzyskując dzięki temu dostęp do nowych mocy, jednak na zawsze blokując możliwość ewolucji jako Hollow. Nazywani są oni Arrancarami.


Imię: Akuro
Nazwisko: Kazuyoshi
Wiek: 124 lata
Rasa: Shinigami/Vizard
Oddział: Kiedyś 10 aktualnie brak
Ranga: Były kapitan 10 oddziału aktualnie brak
Zanpaktou/Lalka: Kuro Ryū (Czarny Smok)
Lvl: 15

Ekwipunek:

Kasa:
Znaki Duszy:
Reiatsu:

Historia:W akademii odkryłem, że jestem oburęczny, tam też poznałem Isuke i Kandono. Zaprzyjaźniliśmy się i stworzyliśmy zgraną drużynę. Jednak pewnego dnia zostaliśmy poddani hollowikacji. Każdy z nas trzech poszedł w swoją stronę. Isuke pozostał w Soul Society a Kandono uciekł do Hueco mundo i słuch po nim zaginął. Ja zaś udałem się do Świata Materialnego. Osiadłem w mieście Karakura i sam po wielu wyczerpujących treningach opanowałem hollowa. Po pewnym czasie spotkałem resztę Vizardów i zamieszkałem razem z nimi. Cały czas pragnę spotkać swoich przyjaciół z akademii.

Charakter: Opanowany i zdeterminowany. Jego zasadą jest: "Cel uświęca środki". Nigdy nie pogodził się z tym, że nie zobaczy już swoich przyjaciół.

Wygląd: Wygląda na 25 latka. Chodzi w długim skórzanym płaszczu i glanach. Nosi czarne bojówki i koszulkę zespołu Slayer. Miecz trzyma przy lewym boku. Ma długie ciemnobrązowe włosy i 190cm wzrostu.

Statystyki:
->Siła:30
->Refleks:30
->Szybkość:35
->Wytrzymałość:35
->Kontrola reiatsu:20

Kidou:

Misje:
Rangi D ->
Rangi C ->
Rangi B ->
Rangi A ->

Przyjaciele: Isuke Shikarumo, Kandono Kensari
Wrogowie:

Walki:
Wygrane ->
Przegrane ->

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plchihuahua hodowla Międzywodzie agroturystyka