Bleach PBF

Bleach PBF mili admini i dobra atmosfera:)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-12-12 11:52:02

Akuro Kazuyoshi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 9
Punktów :   

Kuro Ryū (Czarny Smok)- Akuro Kazuyoshi

Jest to jedno z napotężniejszych zanpatou w Soul Society. Należy ono do Akuro Kazuyoshiego byłego kapitana 10 dywizji. Bazuje ono na żywiole ognia. Aktywuje się go słowami Kokyū suru no Kuro Ryū (Zioń Czarny Smoku).  W formie Shikai wygląda tak samo jak nieuwolnione jednak dubluje się i zaczyna płonąć. Więcej danych na temat jego shikai narazie nie ma. Gdy zostaje uwolniona jego forma Bankai od Akuro idzie potężna fala czarnego ognia. Jego katany są wtedy czarne i nie płoną. Nad rękojeścią każdy ma po połowie czaszki nieznanego stworzenia. Nie znane są narazie zadne specjalne zdolności formy Bankai, gdyż widziała ją tylko jedna osoba, która niedługo po tym zginęła. W tej formie Akuro jest niewobrażalnie szybki i wytrzymały.

Hi no nami (fala ognia):
Jest to atak, który można używać zarówno w formie Shikai i Bankai. Jest podobny do getsugi z tym wyjątkiem, że zamiast fali reiatsu jest fala ognia.

Nieuwolniony wygląda tak:
http://www.swordsswords.com/images/products/detail/Dark_Flying_Dragon_Japanese_Katana_Black_1.jpg


Imię: Akuro
Nazwisko: Kazuyoshi
Wiek: 124 lata
Rasa: Shinigami/Vizard
Oddział: Kiedyś 10 aktualnie brak
Ranga: Były kapitan 10 oddziału aktualnie brak
Zanpaktou/Lalka: Kuro Ryū (Czarny Smok)
Lvl: 15

Ekwipunek:

Kasa:
Znaki Duszy:
Reiatsu:

Historia:W akademii odkryłem, że jestem oburęczny, tam też poznałem Isuke i Kandono. Zaprzyjaźniliśmy się i stworzyliśmy zgraną drużynę. Jednak pewnego dnia zostaliśmy poddani hollowikacji. Każdy z nas trzech poszedł w swoją stronę. Isuke pozostał w Soul Society a Kandono uciekł do Hueco mundo i słuch po nim zaginął. Ja zaś udałem się do Świata Materialnego. Osiadłem w mieście Karakura i sam po wielu wyczerpujących treningach opanowałem hollowa. Po pewnym czasie spotkałem resztę Vizardów i zamieszkałem razem z nimi. Cały czas pragnę spotkać swoich przyjaciół z akademii.

Charakter: Opanowany i zdeterminowany. Jego zasadą jest: "Cel uświęca środki". Nigdy nie pogodził się z tym, że nie zobaczy już swoich przyjaciół.

Wygląd: Wygląda na 25 latka. Chodzi w długim skórzanym płaszczu i glanach. Nosi czarne bojówki i koszulkę zespołu Slayer. Miecz trzyma przy lewym boku. Ma długie ciemnobrązowe włosy i 190cm wzrostu.

Statystyki:
->Siła:30
->Refleks:30
->Szybkość:35
->Wytrzymałość:35
->Kontrola reiatsu:20

Kidou:

Misje:
Rangi D ->
Rangi C ->
Rangi B ->
Rangi A ->

Przyjaciele: Isuke Shikarumo, Kandono Kensari
Wrogowie:

Walki:
Wygrane ->
Przegrane ->

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plchihuahua hodowla Międzywodzie agroturystyka