Bleach PBF

Bleach PBF mili admini i dobra atmosfera:)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-10 18:43:58

Akuro Kazuyoshi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-08
Posty: 9
Punktów :   

Bount

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100821162711/bleach/pl/images/thumb/6/65/Jin_Kariya.JPG/546px-Jin_Kariya.JPG
Bount są to ludzie, którzy mogą żyć wiecznie pod warunkiem, że pochłaniają ludzkie dusze. Zazwyczaj robią to zmarłym jednak mogą zabierać je od żywych. Walczą za pomocą lalek, które sami tworzą w odpowiednim rytuale. Powstali oni w wyniku eksplozji w trakcie badań nad cząsteczkami duchowymi prowadzonymi w Soul Society. Bount byli przez długi czas tematem tabu. Ukrywali się przed Shinigami i przed Hollowami. Prowadzili walki z Quincy. Po jednej z większych bitew pozostała ich tylko garstka. Ci co przetrwali postanowili zniszczyć Soul Society. Zostali pozabijani a ich lider Jin Kariya zginął z rąk Ichigo. Prawdopodobnie nie ma już żadnego żyjącego Bounta lecz nic nigdy nie wiadomo...

Lista Bount (lalki w nawiasach)
Kariya Jin (Messer)
Koga Gō (Daruku)
Yoshino Soma (Geitei)
Sawatari (Baura)
Yoshi (Nieder)
Ugaki/Ugashi (Geselle)
Mabashi (Rizu)
Utagawa Ryō (Friido)
Ban i Hō (Ginta i guru)
Kain Nao (Waineton)
Maki Ichinose (właściwie Shinigami który przystał do Bounto)

Bitto
Lalki utworzone przez Kariyę i Ugakiego. Wysysały dusze ludzi a w ich wnętrzu dokonywało się ich oczyszczenie i koncentracja. Dusza w takiej formie jest o wiele wydajniejsza (Bounto zyskują nowe moce lub ich stare są wzmacniane), lecz może doprowadzić do pewnej formy uzależnienia (co widać u Mabashiego, który po przymusowym nakarmieniu całkowicie stracił zahamowania związane z używaniem Bitto).

Regeneracja
Bounto potrafią stosunkowo szybko regenerować swoje rany. Potrzebne do tego jest Reiatsu z otoczenia. W przypadku walki w świecie rzeczywistym, gdzie ilości energii są śladowe, regeneracja jest tylko przyspieszona podczas gdy w Stowarzyszeniu Dusz niemalże natychmiastowa.


Imię: Akuro
Nazwisko: Kazuyoshi
Wiek: 124 lata
Rasa: Shinigami/Vizard
Oddział: Kiedyś 10 aktualnie brak
Ranga: Były kapitan 10 oddziału aktualnie brak
Zanpaktou/Lalka: Kuro Ryū (Czarny Smok)
Lvl: 15

Ekwipunek:

Kasa:
Znaki Duszy:
Reiatsu:

Historia:W akademii odkryłem, że jestem oburęczny, tam też poznałem Isuke i Kandono. Zaprzyjaźniliśmy się i stworzyliśmy zgraną drużynę. Jednak pewnego dnia zostaliśmy poddani hollowikacji. Każdy z nas trzech poszedł w swoją stronę. Isuke pozostał w Soul Society a Kandono uciekł do Hueco mundo i słuch po nim zaginął. Ja zaś udałem się do Świata Materialnego. Osiadłem w mieście Karakura i sam po wielu wyczerpujących treningach opanowałem hollowa. Po pewnym czasie spotkałem resztę Vizardów i zamieszkałem razem z nimi. Cały czas pragnę spotkać swoich przyjaciół z akademii.

Charakter: Opanowany i zdeterminowany. Jego zasadą jest: "Cel uświęca środki". Nigdy nie pogodził się z tym, że nie zobaczy już swoich przyjaciół.

Wygląd: Wygląda na 25 latka. Chodzi w długim skórzanym płaszczu i glanach. Nosi czarne bojówki i koszulkę zespołu Slayer. Miecz trzyma przy lewym boku. Ma długie ciemnobrązowe włosy i 190cm wzrostu.

Statystyki:
->Siła:30
->Refleks:30
->Szybkość:35
->Wytrzymałość:35
->Kontrola reiatsu:20

Kidou:

Misje:
Rangi D ->
Rangi C ->
Rangi B ->
Rangi A ->

Przyjaciele: Isuke Shikarumo, Kandono Kensari
Wrogowie:

Walki:
Wygrane ->
Przegrane ->

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl